"Teepee si člověk kupuje jednou za 10 či více let."

Všechny produkty

Kategorien

Služby

Produkty

Tipi-Matratze

Matratze für ein Tipi oder "grupen schlafen in einem Tipi" Das Schlafen in einem Tipi wird dieses Jahr sehr angenehm sein, Sie können den Umfang des Tipis umrunden.!!! Nicht brennbare Oberflächenbehandlung, geteilt, mit Faltmöglichkeit für leichteren Transport.

3.750,00 Kč

MALOVÁNÍ

Nabízíme pomalování teepee naši malířkou Mílou.  Dle Vaší předlohy či výběru z předkreslených formátů. Cena dle náročnosti a velikosti teepee. 

123,00 Kč

Teepee 4m KOMPLET

Tento komplet stačí pouze postavit a začít užívat společné indiánské chvilky.  Kompletní teepee 4m obsahuje:  Tyče a sadu k postavení(lana, jehlice, kolíky a chlopňovou tyč) , týpíovou plachtu a lining. 

44.444,00 Kč

DIVI Indische Kerze

DIVI Indische Kerze, 20 kg Paraffin im Stil einer schwedischen Kerze. Brenndauer ca. 420 Stunden Höhe 40 cm, Durchmesser 30 cm, Handarbeit. Der Stamm stammt aus der Rindenkatastrophe, er wird nicht für die Produktion abgebaut! Die ideale Kerze für ein Tipi oder als Wohnaccessoire. Bei Interesse fertigen wir eine Kerze in der gewünschten Farbe oder Aroma an. Lassen Sie die Kerze niemals unbeaufsichtigt!!!

2.750,00 Kč

7m Seton KOMPLET

Komplet obsahuje: 14ks tyčí k postavení konstrukce s lanem, plachta: - včetně provázku ke chlopním a úvazku, - kolíků se špagátem pro přikotvení k zemi, - jehlice pro sešití plachty. lining se špagátem k upevnění a jehlice, návod k postavení 

88.423,00 Kč

DIVITEEPEE 7m KOMPLET

DIVITEEPEE komplet obsahuje:  plachtu z látky 420g/m², látka složená z bavlna/PES, impregnováno o vodním sloupci min. 35cm a s protihnilobnou úpravou. tyče ručně opracované smrkové tyče, vhodné k postavení teepee o délce cca 9m dlouhé, 12ks tyčí s 9 podpěrnými tyčemi pro zvednutí plachty do "klobouku" kolíky opracované kolíky z listnatého tvrdého dřeva vhodné pro ukotvení plachty k zemi  jehlice ručně odkorněné a do špičky seříznuté jehlice pro sešití vchodových plachet lana vyrobeny z moderních syntetických materiálů, který svým vzhledem připomíná přírodní lano a přesto mají vyšší a lepší užitné vlastnosti,  k provléknutí u zemní části polyamidová lana s vynikající pevností a relativně vysokou elasticitou. návod k postavení a údržbě Stačí pouze postavit a užívat :) 

95.616,00 Kč

DIVI Indianerkerze

DIVI Indianerkerze, 20 kg Paraffin im Stil einer schwedischen Kerze, fünf Dochte. Brenndauer ca. 1 Monat (720 Stunden). Höhe 85 cm, Durchmesser 30 cm, Handarbeit. Der Stamm stammt aus der Rindenkatastrophe, er wird nicht für die Produktion abgebaut! Die ideale Kerze für ein Tipi oder als Wohnaccessoire. Bei Interesse fertigen wir eine Kerze in der gewünschten Farbe oder Aroma an. Lassen Sie die Kerze niemals unbeaufsichtigt!!!

4.450,00 Kč

Lining TP 7m

Lining do teepee: je vnitřní plachta, která slouží k utěsnění spodních průduchů týpí (které nedoléhá na zem) a vytváří komínový efekt při rozdělaném ohni. V týpí může být zavěšen i kapsář pro snadnější uskladnění věcí. Složeno: spodní část tvoří plastexin - směs polyesterové tkaniny, jejíž rubová strana je silně pogumovaná o gramáž 420g/m². Zaručuje prodloužení životnosti oproti celobalvěným liningům. horní část tvoří přírodní bavlněná tkanina o hmotnosti cca 180g/m² s vodoodpudivou úpravou. poutka , které jsou všité do horního lemování stylem zahýbání do lemu pro větší pevnost.

15.755,00 Kč

DT 1,5m KOMPLETNÍ teepee

Dětské týpí venkovní o průměru 150cm vhodné pro děti od 3-9let. Je šité bez chlopní a dveře se dají plně odendat. S falešným zapínáním na suchý zip, jehlice jsou pouze dekorativní a na spodní částí dveří se nenachází.  NELZE ROZDĚLÁVAT OHEŇ.  KOMPLET obsahuje: plachtu včetně jehlic, dveře s tyčemi, tyče na postavení, provázky na úvazy, kolíky, klobouk.

3.265,00 Kč

Dakotské teepee 4,8m KOMPLET

Kompletní sada stačí jen postavit a rozdělat ohěň, pozvat přátele a společně trávit krásné časy.  Komplet obsahuje:  14ks tyčí k postavení konstrukce s lanem,  plachta Dakota 4,8m: - včetně provázku ke chlopním a úvazku,  - kolíků se špagátem pro přikotvení k zemi,  - jehlice pro sešití plachty. lining se špagátem k upevnění a jehlice, návod k postavení 

47.965,00 Kč

6m Seton plachta

Segel SETON 6m genäht aus einem Stoff von 420g/m², bestehend aus Baumwolle/PES mit Imprägnierung mit einer Wassersäule von min. 35 cm und Fäulnisschutzbehandlung Für den ganzjährigen Einsatz geeignet. Der Eingang kann aus zwei Varianten gewählt werden: eine Tür oder eine Nadel. 

30.784,00 Kč

DIVItýpí 4m plachta

Nabízí 2v1 aneb teepee které nám nabízí dvojfunkčnost. Lze užívat jako klasické teepee a nebo roztáhnout do slunečníku/párty stanu. Poté lze opět vrátit do původní podoby teepee či nabízí možnost kombinace půl/půl.  Zároveň nepřijdete o komfort s ohněm, který lze vždy rozdělat.  

37.450,00 Kč

Lining do TP 4,8m

Lining do teepee: je vnitřní plachta, která slouží k utěsnění spodních průduchů týpí (které nedoléhá na zem) a vytváří komínový efekt při rozdělaném ohni. Složeno:  spodní část tvoří plastexin - směs polyesterové tkaniny, jejíž rubová strana je silně pogumovaná o gramáž 420g/m². Zaručuje prodloužení životnosti oproti celobalvěným liningům.  horní část tvoří přírodní bavlněná tkanina o hmotnosti cca 180g/m² s vodoodpudivou úpravou.  poutka , které jsou všité do horního lemování stylem zahýbání do lemu pro větší pevnost. 

11.107,00 Kč

DT 3m KOMPLETNÍ teepee

Dětské týpí (DT) venkovní o průměru 3 m se zapínám na jehlice, šité bez chlopní. Do středu DT jsou všité klíny pro lepší obepnutí tyčové konstrukce. Vhodné pro děti školního věku. NELZE ROZDĚLÁVAT OHEŇ. KOMPLET: - objednávka obsahuje plachtu, dveře, tyče, jehlice, kolíky k upevnění plachty, příslušenství pro postavení (lano,sňůry), klobou a kapsář.  Šité z nepromokavé látka 420g/m² , složená z bavlna/PES s impregnací o vodním sloupci min. 35cm a protihnilobnou úpravou v přírodní barvě. Spodní část je podšita z nepromokavé tkaniny (líc 100% PES/rub měkčené PVC) o gramáži 490g/m² pro lepší přilnavost k zemi.

21.459,00 Kč

DIVItýpí 7m plachta

"2v1" aneb teepee které nám nabízí dvojfunkčnost. Lze užívat jako klasické teepee a nebo roztáhnout do slunečníku/párty stanu. Poté je možno vrátit do původní podoby teepee či nabízí možnost kombinace půl/půl, atd.  Více informací rádi poskytneme osobně.

69.899,00 Kč

7,7m Dakota TYČE

Ručně opracované tyče s přirozeným přírodním vzhledem, z vhodně vybrané smrkové tyčkoviny. Tyče 14ks vhodné k postavení teepee o délce cca 9,5m 

17.429,00 Kč

7,7m Dakota KOMPLET

Komplet obsahuje: 14ks tyčí k postavení konstrukce s lanem, plachta: - včetně provázku ke chlopním a úvazku, - kolíků se špagátem pro přikotvení k zemi, - jehlice pro sešití plachty. lining se špagátem k upevnění a jehlice, návod k postavení 

81.598,00 Kč

7m Seton TYČE

Ručně opracované tyče s přirozeným přírodním vzhledem, z vhodně vybrané smrkové tyčkoviny. Tyče 14ks vhodné k postavení teepee o délce cca 8,5m. 

17.429,00 Kč