Všechny produkty

Produkty

MALOVÁNÍ

Nabízíme pomalování teepee naši malířkou Mílou.  Dle Vaší předlohy či výběru z předkreslených formátů. Cena dle náročnosti a velikosti teepee. 

0,00 Kč

Teepee 4m KOMPLET

Tento komplet stačí pouze postavit a začít užívat společné indiánské chvilky.  Kompletní teepee 4m obsahuje:  Tyče a sadu k postavení(lana, jehlice, kolíky a chlopňovou tyč) , týpíovou plachtu a lining. 

44 444,00 Kč

7m Seton KOMPLET

Komplet obsahuje: 14ks tyčí k postavení konstrukce s lanem, plachta: - včetně provázku ke chlopním a úvazku, - kolíků se špagátem pro přikotvení k zemi, - jehlice pro sešití plachty. lining se špagátem k upevnění a jehlice, návod k postavení 

88 423,00 Kč

6m Seton komplet

Šité z nepromokavé látka 430g/m² , složená z bavlna/PES s impregnací o vodním sloupci min. 35cm a protihnilobnou úpravou v přírodní barvě.   Komplet obsahuje: 14ks tyčí k postavení konstrukce s lanem, plachta  - včetně provázku ke chlopním a úvazku, - kolíků se špagátem pro přikotvení k zemi, - jehlice pro sešití plachty. lining se špagátem k upevnění a jehlice, návod k postavení 

44 829,00 Kč

Lining

Lining do teepee: je vnitřní plachta, která slouží k utěsnění spodních průduchů týpí (které nedoléhá na zem) a vytváří komínový efekt při rozdělaném ohni. V týpí může být zavěšen i kapsář pro snadnější uskladnění věcí. Složeno: spodní část tvoří plastexin - směs polyesterové tkaniny, jejíž rubová strana je silně pogumovaná o gramáž 420g/m². Zaručuje prodloužení životnosti oproti celobalvěným liningům. horní část tvoří přírodní bavlněná tkanina o hmotnosti cca 180g/m² s vodoodpudivou úpravou. poutka , které jsou všité do horního lemování stylem zahýbání do lemu pro větší pevnost.

15 755,00 Kč

DT 1,5m KOMPLETNÍ teepee

Dětské týpí (DT) venkovní o průměru 1,5m s falešným zapínáním na suchý zip, jehlice jsou pouze dekorativní a na spodní částí dveří se nenachází. DT je šité bez chlopní a dveře se dají plně odendat. NELZE ROZDĚLÁVAT OHEŇ.  KOMPLET obsahuje: plachtu včetně jehlic, dveře s tyčemi, tyče na postavení, provázky na úvazy, kolíky, klobouk a linoleum na podlahu vzor se může lišit. 

3 265,00 Kč

Dakotské teepee 4,8m KOMPLET

Kompletní sada stačí jen postavit a rozdělat ohěň, pozvat přátele a společně trávit krásné časy.  Komplet obsahuje:  14ks tyčí k postavení konstrukce s lanem,  plachta Dakota 4,8m: - včetně provázku ke chlopním a úvazku,  - kolíků se špagátem pro přikotvení k zemi,  - jehlice pro sešití plachty. lining se špagátem k upevnění a jehlice,  klobouk  návod k postavení 

47 965,00 Kč

6m Seton plachta

Plachta SETON 6m šitá z látky o 420g/m², složená z bavlna/PES s impregnací o vodním sloupci min. 35cm a protihnilobnou úpravou.Vhodné i k celoročnímu užívání.  Vstup lze vybrat ze dvou variant: dveře nebo jehlice. 

30 784,00 Kč

DIVItýpí 4m plachta

Nabízí 2v1 aneb teepee které nám nabízí dvojfunkčnost. Lze užívat jako klasické teepee a nebo roztáhnout do slunečníku/párty stanu. Poté lze opět vrátit do původní podoby teepee či nabízí možnost kombinace půl/půl.  Zároveň nepřijdete o komfort s ohněm, který lze vždy rozdělat.  

37 450,00 Kč

Lining

Lining do teepee: je vnitřní plachta, která slouží k utěsnění spodních průduchů týpí (které nedoléhá na zem) a vytváří komínový efekt při rozdělaném ohni. Složeno:  spodní část tvoří plastexin - směs polyesterové tkaniny, jejíž rubová strana je silně pogumovaná o gramáž 420g/m². Zaručuje prodloužení životnosti oproti celobalvěným liningům.  horní část tvoří přírodní bavlněná tkanina o hmotnosti cca 180g/m² s vodoodpudivou úpravou.  poutka , které jsou všité do horního lemování stylem zahýbání do lemu pro větší pevnost. 

11 107,00 Kč

DT 3m KOMPLETNÍ teepee

Dětské týpí (DT) venkovní o průměru 3 m se zapínám na jehlice, šité bez chlopní. Do středu DT jsou všité klíny pro lepší obepnutí tyčové konstrukce. Vhodné pro děti školního věku. NELZE ROZDĚLÁVAT OHEŇ. KOMPLET: - objednávka obsahuje plachtu, dveře, tyče, jehlice, kolíky k upevnění plachty, příslušenství pro postavení (lano,sňůry), klobou a kapsář.  Šité z nepromokavé látka 420g/m² , složená z bavlna/PES s impregnací o vodním sloupci min. 35cm a protihnilobnou úpravou v přírodní barvě. Spodní část je podšita z nepromokavé tkaniny (líc 100% PES/rub měkčené PVC) o gramáži 490g/m² pro lepší přilnavost k zemi.

21 459,00 Kč

DIVItýpí 7m plachta

"2v1" aneb teepee které nám nabízí dvojfunkčnost. Lze užívat jako klasické teepee a nebo roztáhnout do slunečníku/párty stanu. Poté je možno vrátit do původní podoby teepee či nabízí možnost kombinace půl/půl, atd.  Více informací rádi poskytneme osobně.

69 899,00 Kč

7,7m Dakota KOMPLET

Komplet obsahuje: 14ks tyčí k postavení konstrukce s lanem, plachta: - včetně provázku ke chlopním a úvazku, - kolíků se špagátem pro přikotvení k zemi, - jehlice pro sešití plachty. lining se špagátem k upevnění a jehlice, návod k postavení 

79 598,00 Kč

6.3m Dakota KOMPLET

Komplet obsahuje: 14ks tyčí k postavení konstrukce s lanem, plachta Dakota 6,3m: - včetně provázku ke chlopním a úvazku, - kolíků se špagátem pro přikotvení k zemi, - jehlice pro sešití plachty. lining se špagátem k upevnění a jehlice, návod k postavení 

57 588,00 Kč

    Všechny produkty