Všechny produkty

Produkty

DT 3m PLACHTA

Dětské týpí (DT) venkovní o průměru 3 m se zapínám na jehlice, šité jako napodobenina indiánského teepee v dětské velikosti. Do středu DT jsou všité klíny pro lepší obepnutí  tyčové konstrukce. Vhodné pro děti školního věku.   NELZE ROZDĚLÁVAT OHEŇ. - objednávka obsahuje pouze plachtu, bez jakéhokoliv dalšího příslušenství. Šité z nepromokavé látka 420g/m² , složená z bavlna/PES s impregnací o vodním sloupci min. 35cm a protihnilobnou úpravou v přírodní barvě. 

8 150,00 Kč

DT 3m TYČE

Sada obsahuje ručně loupané tyče o délce ± 370cm , jehlice do dveří a kolíky k upevnění plachty.  

5 650,00 Kč

DT 3m KOMPLETNÍ teepee

Dětské týpí (DT) venkovní o průměru 3 m se zapínám na jehlice, šité bez chlopní. Do středu DT jsou všité klíny pro lepší obepnutí tyčové konstrukce. Vhodné pro děti školního věku. NELZE ROZDĚLÁVAT OHEŇ. KOMPLET: - objednávka obsahuje plachtu, dveře, tyče, jehlice, kolíky k upevnění plachty, příslušenství pro postavení (lano,sňůry), klobou a kapsář.  Šité z nepromokavé látka 420g/m² , složená z bavlna/PES s impregnací o vodním sloupci min. 35cm a protihnilobnou úpravou v přírodní barvě. Spodní část je podšita z nepromokavé tkaniny (líc 100% PES/rub měkčené PVC) o gramáži 490g/m² pro lepší přilnavost k zemi.

21 459,00 Kč

Dakota 7,7m plachta

Teepee Dakotského tvaru je vhodné pro cca. 25 osob pro posezení u ohně, přenocovat u ohně může až 19 osob.  Látka 420g, složená z bavlna/PES s impregnací o vodním sloupci min. 35cm a protihnilobnou úpravou. Lze vybrat dveře nebo celojehlicový vstup.

43 524,00 Kč

Dakotské teepee 4,8m KOMPLET

Kompletní sada stačí jen postavit a rozdělat ohěň, pozvat přátele a společně trávit krásné časy.  Komplet obsahuje:  14ks tyčí k postavení konstrukce s lanem,  plachta Dakota 4,8m: - včetně provázku ke chlopním a úvazku,  - kolíků se špagátem pro přikotvení k zemi,  - jehlice pro sešití plachty. lining se špagátem k upevnění a jehlice,  klobouk  návod k postavení 

47 965,00 Kč